Αγωνιστική: 1 |
Σάββατο |
14/10/2017 12:00
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
8
(
|
- |
0
)
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
|
Αθλ. Κέντρο Ανδ.Κάνιστρας
|
Σάββατο |
18/11/2017 11:00
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
5
(
|
- |
0
)
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
|
Δημ.Στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Σάββατο |
14/10/2017 09:45
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
4
(
|
- |
1
)
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
|
Γήπεδο Αγυϊάς
|
Σάββατο |
14/10/2017 13:30
|
Ίκαρος Πετρωτού |
1
(
|
- |
3
)
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
|
Δημ.Στάδιο Κ.Ζάρρας
|
Τετάρτη |
11/10/2017 13:30
|
ΑΟ Δίας 3 |
3
(
|
- |
0
)
|
Α.Ε.Αρόης |
|
Αγωνιστική: 2 |
Παρασκευή |
27/10/2017 14:30
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
0
(
|
- |
3
)
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
|
Δημ.Στάδιο Ζάρρας
|
Σάββατο |
23/12/2017 11:00
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
1
(
|
- |
2
)
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
|
ΓΗΠ. Αγυϊάς
|
Πέμπτη |
26/10/2017 14:33
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
3
(
|
- |
0
)
|
Α.Ε.Αρόης |
|
Αθλ.Κέντρο Φώτης Αραβαντινός
|
Παρασκευή |
27/10/2017 13:00
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
1
(
|
- |
7
)
|
ΑΟ Δίας 3 |
|
Δημ. Στάδιο Ριου.
|
Σάββατο |
02/12/2017 12:45
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
5
(
|
- |
1
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Δημ. Στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Αγωνιστική: 3 |
Σάββατο |
11/11/2017 10:30
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
2
(
|
- |
3
)
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
|
Αθλ. Κέντρο Ανδρέας Κάνιστρας
|
Σάββατο |
11/11/2017 12:15
|
Ίκαρος Πετρωτού |
3
(
|
- |
4
)
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
|
Αθλ.Κέντρο Ανδρέας Κάνιστρας
|
Σάββατο |
11/11/2017 11:15
|
ΑΟ Δίας 3 |
6
(
|
- |
0
)
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
|
Δημ.Στάδιο ΖΑΡΡΑΣ
|
Σάββατο |
23/12/2017 12:00
|
Α.Ε.Αρόης |
0
(
|
- |
3
)
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
|
Δημοτικό στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Σάββατο |
11/11/2017 10:30
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
3
(
|
- |
1
)
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
|
Αθλ. Κέντρο Φ. Αραβαντινός
|
Αγωνιστική: 4 |
Σάββατο |
25/11/2017 11:15
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
1
(
|
- |
3
)
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
|
Δημ.Στάδιο Ζάρρας
|
Σάββατο |
25/11/2017 13:00
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
0
(
|
- |
0
)
|
Α.Ε.Αρόης |
|
Γήπεδο Αγυϊάς
|
Σάββατο |
25/11/2017 18:00
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
3
(
|
- |
1
)
|
ΑΟ Δίας 3 |
|
Γήπεδο Αγυϊάς
|
Σάββατο |
25/11/2017 10:00
|
Ίκαρος Πετρωτού |
3
(
|
- |
5
)
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
|
Αθλ.Κέντρο Αν.Κάνιστρας
|
Σάββατο |
25/11/2017 11:00
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
4
(
|
- |
1
)
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
|
Δημ.Στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Αγωνιστική: 5 |
Σάββατο |
09/12/2017 11:30
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
2
(
|
- |
3
)
|
ΑΟ Δίας 3 |
|
Αθλ.Κέντρο Ανδρ.Κάνιστρας
|
Σάββατο |
09/12/2017 09:45
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
0
(
|
- |
2
)
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
|
Δημ. Στάδιο Κ. Ζάρρας
|
Σάββατο |
09/12/2017 13:00
|
Α.Ε.Αρόης |
1
(
|
- |
2
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Αθλ.Κέντρο Ανδρ.Κάνιστρας
|
Κυριακή |
10/12/2017 10:30
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
5
(
|
- |
3
)
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
|
Αθλ.Κέντρο Φ.Αραβαντινός
|
Σάββατο |
16/12/2017 10:00
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
1
(
|
- |
2
)
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
|
Δημ.Στάδιο Ζάρρας
|
Αγωνιστική: 6 |
Κυριακή |
28/01/2018 18:00
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
3
(
|
- |
4
)
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
|
Γηπ.Αγυϊας
|
Σάββατο |
03/03/2018 12:00
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
0
(
|
- |
2
)
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
|
Γηπ.Αγυϊας
|
Σάββατο |
13/01/2018 12:00
|
Ίκαρος Πετρωτού |
1
(
|
- |
2
)
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
|
Αθλ.Κέντρο Α.Κάνιστρας
|
Πέμπτη |
04/01/2018 10:30
|
ΑΟ Δίας 3 |
1
(
|
- |
3
)
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
|
Δημ. Στάδιο Ζάρρας
|
Τετάρτη |
24/01/2018 20:44
|
Α.Ε.Αρόης |
4
(
|
- |
2
)
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
|
Αθλ.Κέντρο Α.Κάνιστρας
|
Αγωνιστική: 7 |
Σάββατο |
20/01/2018 10:00
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
1
(
|
- |
0
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Δημ.σταδιο ΖΑΡΡΑΣ
|
Σάββατο |
10/02/2018 12:00
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
7
(
|
- |
0
)
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
|
Γήπεδο Αγυιάς
|
Σάββατο |
20/01/2018 12:00
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
4
(
|
- |
4
)
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
|
Αθλ. Κέντρο Φ. Αραβαντινός (Θύελλας)
|
Σάββατο |
20/01/2018 10:30
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
0
(
|
- |
3
)
|
Α.Ε.Αρόης |
|
Κάνιστρας
|
Σάββατο |
20/01/2018 13:00
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
1
(
|
- |
0
)
|
ΑΟ Δίας 3 |
|
Δημοτικό στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Αγωνιστική: 8 |
Σάββατο |
03/02/2018 10:00
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
4
(
|
- |
1
)
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
|
Aθλ.Κεντρο Α.Κανιστρας
|
Σάββατο |
03/02/2018 09:30
|
Ίκαρος Πετρωτού |
0
(
|
- |
3
)
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
|
Δημ.σταδιο ΖΑΡΡΑΣ
|
Σάββατο |
03/02/2018 18:00
|
ΑΟ Δίας 3 |
3
(
|
- |
1
)
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
|
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΥΙΑΣ
|
Σάββατο |
03/02/2018 11:30
|
Α.Ε.Αρόης |
2
(
|
- |
0
)
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
|
Αθλητικό κέντρο Α. Κάνιστρας
|
Σάββατο |
03/02/2018 09:30
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
2
(
|
- |
1
)
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
|
Δημοτικό στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Αγωνιστική: 9 |
Σάββατο |
24/02/2018 09:00
|
Αχαϊκός Α.Ο. |
3
(
|
- |
2
)
|
Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. |
|
Αθλητικό κέντρο Α. Κάνιστρας
|
Σάββατο |
24/02/2018 18:00
|
Κ.Δαβουρλής 2 |
3
(
|
- |
4
)
|
Θύελλα-Ωλενιακός 2 |
|
Γήπεδο Αγυιάς
|
Σάββατο |
24/02/2018 10:00
|
ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 |
5
(
|
- |
2
)
|
Α.Ε.Αρόης |
|
Γήπεδο Αγυιάς
|
Σάββατο |
03/03/2018 12:30
|
ΑΟ Δίας 3 |
8
(
|
- |
0
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Γήπεδο Κ. Ζάρρας
|
Σάββατο |
24/02/2018 09:00
|
Πήγασος- Αχιλλέας |
6
(
|
- |
2
)
|
ΑΕ Πάτρα 2005 3 |
|
Γήπεδο Κ. Ζάρρας
|