Αγωνιστική: 1 |
Κυριακή |
12/11/2017 10:00
|
Ακάδημος-Νικη |
1
(
|
- |
1
)
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
|
Αθλ. Κέντρο Νίκης Προαστίου
|
Σάββατο |
11/11/2017 12:15
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Αθλόπολις 2
|
Σάββατο |
11/11/2017 10:00
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
0
(
|
- |
2
)
|
Διαγόρας 2010 2 |
|
Δημ.Στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Κυριακή |
12/11/2017 10:30
|
Δόξα Παραλίας |
1
(
|
- |
1
)
|
Θύελλα Πατρών 2 |
|
Da Louz
|
Κυριακή |
12/11/2017 10:00
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
0
(
|
- |
2
)
|
Α.Ο. Δίας 3 |
|
Rossoneri MFC
|
Αγωνιστική: 2 |
Κυριακή |
26/11/2017 10:30
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
|
Αθλ.Κέντρο Αρόης
|
Κυριακή |
26/11/2017 11:15
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
2
(
|
- |
0
)
|
Ακάδημος-Νικη |
|
Αθλ.Κέντρο Αθλόπολις
|
Κυριακή |
26/11/2017 10:00
|
Θύελλα Πατρών 2 |
0
(
|
- |
2
)
|
Α.Ο. Δίας 3 |
|
Αθλ.Κέντρο Φ. Αραβαντινός
|
Σάββατο |
25/11/2017 11:30
|
Διαγόρας 2010 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
|
Δημ. Στάδιο Βραχνεϊκων
|
Κυριακή |
26/11/2017 10:30
|
Ίκαρος Πετρωτού |
2
(
|
- |
0
)
|
Δόξα Παραλίας |
|
5χ5 πετρωτου
|
Αγωνιστική: 3 |
Κυριακή |
10/12/2017 10:00
|
Ακάδημος-Νικη |
1
(
|
- |
1
)
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
|
Αθλ.Κέντρο Νίκης Προαστίου
|
Κυριακή |
10/12/2017 11:00
|
Δόξα Παραλίας |
1
(
|
- |
1
)
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
|
da louz
|
Κυριακή |
10/12/2017 10:30
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
|
Rossoneri
|
Σάββατο |
09/12/2017 17:00
|
Α.Ο. Δίας 3 |
0
(
|
- |
2
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
γηπ.Δία
|
Κυριακή |
10/12/2017 10:00
|
Θύελλα Πατρών 2 |
0
(
|
- |
2
)
|
Διαγόρας 2010 2 |
|
Αθλ.Κέντρο Φ.Αραβαντινός
|
Αγωνιστική: 4 |
Κυριακή |
07/01/2018 10:00
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Θύελλα Πατρών 2 |
|
Αρόης 7χ7
|
Κυριακή |
07/01/2018 12:15
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Α.Ο. Δίας 3 |
|
Αθλοπολις 7Χ7
|
Σάββατο |
13/01/2018 10:00
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
1
(
|
- |
1
)
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
|
Δημ. Στάδιο Ζαρουχλείκων
|
Κυριακή |
14/01/2018 12:00
|
Δόξα Παραλίας |
1
(
|
- |
1
)
|
Ακάδημος-Νικη |
|
da louz
|
Κυριακή |
07/01/2018 09:30
|
Ίκαρος Πετρωτού |
1
(
|
- |
1
)
|
Διαγόρας 2010 2 |
|
Πετρωτού 7χ7
|
Αγωνιστική: 5 |
Κυριακή |
21/01/2018 10:00
|
Ακάδημος-Νικη |
1
(
|
- |
1
)
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
|
Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου
|
Σάββατο |
20/01/2018 13:00
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
1
(
|
- |
1
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Γήπεδο αρόης 7χ7
|
Κυριακή |
21/01/2018 11:30
|
Α.Ο. Δίας 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Δόξα Παραλίας |
|
Γήπεδο Δία 7χ7
|
Κυριακή |
15/04/2018 10:00
|
Θύελλα Πατρών 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
|
Γήπεδο Θύελλας
|
Σάββατο |
20/01/2018 11:30
|
Διαγόρας 2010 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
|
Δημ. Στάδιο Βραχνεϊκων
|
Αγωνιστική: 6 |
Σάββατο |
03/02/2018 15:00
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
|
Αθλητικό κέντρο αθλόπολις
|
Σάββατο |
03/02/2018 11:30
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
1
(
|
- |
1
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Δημοτικό στάδιο Ζαρουχλεϊκων
|
Κυριακή |
04/03/2018 11:00
|
Δόξα Παραλίας |
0
(
|
- |
1
)
|
Διαγόρας 2010 2 |
|
da louz
|
Κυριακή |
22/04/2018 11:00
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
2
(
|
- |
0
)
|
Θύελλα Πατρών 2 |
|
Γήπεδο Δαβουρλή
|
Σάββατο |
03/02/2018 11:30
|
Α.Ο. Δίας 3 |
0
(
|
- |
2
)
|
Ακάδημος-Νικη |
|
Γήπεδο Δία 7χ7
|
Αγωνιστική: 7 |
Σάββατο |
24/02/2018 10:00
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Δόξα Παραλίας |
|
Γήπεδο αρόης 7χ7
|
Σάββατο |
24/02/2018 10:00
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
0
(
|
- |
1
)
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
|
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων
|
Πέμπτη |
12/04/2018 16:00
|
Θύελλα Πατρών 2 |
1
(
|
- |
1
)
|
Ακάδημος-Νικη |
|
Γήπεδο Θύελλας
|
Σάββατο |
24/02/2018 12:00
|
Διαγόρας 2010 2 |
1
(
|
- |
0
)
|
Α.Ο. Δίας 3 |
|
Δημ. Στάδιο Βραχνεϊκων
|
Κυριακή |
04/03/2018 10:30
|
Ίκαρος Πετρωτού |
2
(
|
- |
0
)
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
|
Πετρωτού 7χ7
|
Αγωνιστική: 8 |
Σάββατο |
10/03/2018 10:00
|
Ακάδημος-Νικη |
1
(
|
- |
1
)
|
Διαγόρας 2010 2 |
|
Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου
|
Σάββατο |
10/03/2018 10:30
|
Δόξα Παραλίας |
1
(
|
- |
1
)
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
|
da louz
|
Κυριακή |
11/03/2018 10:00
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
0
(
|
- |
2
)
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
|
Γήπεδο Δαβουρλή
|
Σάββατο |
10/03/2018 11:30
|
Α.Ο. Δίας 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
|
Γήπεδο Δία 7χ7
|
Σάββατο |
10/03/2018 10:00
|
Ίκαρος Πετρωτού |
2
(
|
- |
0
)
|
Θύελλα Πατρών 2 |
|
Πετρωτού 7χ7
|
Αγωνιστική: 9 |
Σάββατο |
24/03/2018 10:00
|
Ακάδημος-Νικη |
1
(
|
- |
1
)
|
Ίκαρος Πετρωτού |
|
Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου
|
Σάββατο |
24/03/2018 09:30
|
Α.Ε. Πάτρα 2005 3 |
1
(
|
- |
1
)
|
Θύελλα Πατρών 2 |
|
Αθλητικό κέντρο αθλόπολις
|
Σάββατο |
24/03/2018 12:00
|
Ατρόμητος Ζαρ. |
1
(
|
- |
0
)
|
Α.Ο. Δίας 3 |
|
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων
|
Σάββατο |
24/03/2018 11:00
|
Δαβουρλής Κ.92 3 |
2
(
|
- |
0
)
|
Δόξα Παραλίας |
|
Γήπεδο Δαβουρλή
|
Σάββατο |
24/03/2018 09:00
|
Διαγόρας 2010 2 |
2
(
|
- |
0
)
|
Α.Ε. Αρόη 2 |
|
Δημ. Στάδιο Βραχνεϊκων
|